Föremål som liknar skrivbord Tidigt 1900-tal
6370 Skrivbordsstol
snurrbar, tidigt 1900-tal, slitage
Såld: 1.000 kr
Såldes den 12 december 2022
5164 Skrivbord
Såld: 1.300 kr
Såldes den 17 oktober 2022
9310 Skrivbord
Såld: 100 kr
Såldes den 8 augusti 2022
5089 Skrivbord
Såld: 700 kr
Såldes den 20 juni 2022
8402 Skrivbord
Såld: 2.400 kr
Såldes den 13 december 2021
7030 Skrivbordsstol
Tidigt 1900-tal, senare bemålning, höj / sänkbar
Såld: 300 kr
Såldes den 22 mars 2021
9117 Skrivbord
Såld: 800 kr
Såldes den 11 mars 2019
1029 Skrivbord
Såld: 600 kr
Såldes den 22 oktober 2018
3055 Skrivbord
Såld: 1.000 kr
Såldes den 10 september 2018